Kosmetologia estetyczna

Zmarszczki

Zmarszczki

Na świecie pewne są tylko trzy rzeczy: śmierć, podatki i to, że prędzej czy później na twarzy człowieka pojawią się zmarszczki. Procesy starzenia się skóry postępują już po 30. roku życia, co jest jednak uzależnione od indywidualnych cech genetycznych, trybu życia czy nawet miejsca zamieszkania. Nowoczesna kosmetologia doskonale radzi sobie z tym problemem. Zmarszczki można skutecznie spłycić lub całkowicie wyeliminować, dzięki czemu znów będziesz się cieszyć piękną, jędrną i młodą skórą. To pozwoli Ci w pełni cieszyć się życiem.

Atelier Madame Beauty specjalizuje się w zabiegach wygładzania i eliminowania zmarszczek skórnych na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach. Wykorzystujemy bezpieczną i sprawdzoną metodę uzupełniania poziomu kwasu hialuronowego. Warto wiedzieć, że jest to podstawowy składnik ludzkiej skóry, którego stężenie z wiekiem wyraźnie maleje. Skóra traci jędrność, ma tendencję do przesuszania i wiotczenia, w efekcie czego tworzą się zmarszczki.

Podanie do skóry profesjonalnych preparatów kosmetologicznych na bazie kwasu hialuronowego skutecznie rozwiązuje ten problem. Skóra znów jest odpowiednio nawilżona, a jej regeneracja prowadzi do eliminacji lub znacznego spłycenia zmarszczek. Dodatkowo dalsze procesy starzenia zostają wyraźnie zahamowane.

Umiejętnie przeprowadzony zabieg wypełnienia skóry kwasem hialuronowym przynosi trwały efekt ujędrnienia cery, który utrzymuje się nawet do 12 miesięcy. Jest to oczywiście uzależnione od konkretnego rodzaju skóry, głębokości zmarszczek i warunków środowiskowych. Dlatego zapraszamy Cię na profesjonalną konsultację kosmetologiczną. Nasza specjalistka oceni stan Twojej skóry i zaproponuje Ci optymalne rozwiązanie, dzięki któremu pożegnasz zmarszczki i znów poczujesz się młodo.

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.