Masaże

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny

Znasz to? Wracasz do domu po kolejnym ciężkim dniu w pracy. Od dłuższego czasu narasta w Tobie poziom stresu. Czujesz, że Twoje ciało jest bardzo napięte, a to przynosi ból i ogranicza Twoją aktywność. Czas najwyższy coś z tym zrobić. Przyjdź do atelier Madam Beauty i zafunduj sobie przyjemny, odprężający masaż klasyczny.

Po prostu odpocznij

Masaż klasyczny najczęściej wykonuje się w celu relaksacji całego ciała, szczególnie partii mięśniowych. Rozluźnienie napięcia ma bardzo pozytywny wpływ na organizm oraz samopoczucie. Już po jednej sesji masażu zauważysz wyraźną poprawę. Ból będzie zdecydowanie mniejszy, a problemy, które do tej pory Cię przytłaczały, staną się łatwiejsze do pokonania.

W atelier Madam Beauty przywita Cię profesjonalny, doświadczony masażysta, który doskonale zna najlepsze techniki masażu klasycznego: głębokie głaskanie, rozcieranie, ugniatanie oraz ucisk miejsc szczególnie obolałych.

Masaż klasyczny to ważny element dbania o swoje zdrowie

Nie każdy wie, że prawidłowo wykonany masaż ma działanie zdrowotne. Usprawnia funkcjonowanie organizmu, partii mięśniowych oraz połączeń między nimi. To skuteczna metoda walki z bólem, leczenia kontuzji czy poprawy ogólnej wydolności ciała. Bardzo polecamy zwłaszcza osobom aktywnym oraz spędzającym wiele godzin w pozycji siedzącej.

Warto wiedzieć

Po usunięciu dolegliwości bólowych przy pomocy masażu klasycznego, zalecane jest kontynuowanie zabiegów metodą masażu relaksacyjnego.

Masaż klasyczny w atelier Madam Beauty to:

  • Gwarancja bezpieczeństwa – nasi masażyści mają niezbędne uprawnienia i duże doświadczenie,
  • Doskonała, intymna atmosfera,
  • Wysokiej klasy kosmetyki do masażu,
  • Indywidualnie dobierana częstotliwość oraz liczba zabiegów.

Pozwól sobie na odrobinę odprężenia. Nie akceptuj bólu. Przywróć równowagę ciała i umysłu. Zapraszamy Cię do atelier Madam Beauty.

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.