Masaże

Masaż/drenaż limfatyczny

Masaż/drenaż limfatyczny

Poznaj metodę, która pozwoli Ci ponownie zaakceptować swoje ciało. Masaż/drenaż limfatyczny w atelier Madam Beauty to zabieg wysokiej klasy, szczególnie polecany osobom pragnącym odzyskać smukłą sylwetkę, pozbyć się obrzęków oraz efektu pomarańczowej skórki. Trudno o lepsze połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Jakie korzyści przynosi prawidłowo wykonany masaż/drenaż limfatyczny?

Akcentujemy tutaj słowo „prawidłowo”, ponieważ nie wszystkie gabinety i salony zatrudniają specjalistów od tej techniki masażu. Poddając się zabiegowi w atelier Madam Beauty masz pewność, że Twoim ciałem zajmie się prawdziwy fachowiec, doskonale wiedzący, co robi.

Masaż/drenaż limfatyczny przede wszystkim ma na celu usprawnienie krążenia limfy. Jej zastój jest dość powszechnym zjawiskiem, szczególnie u kobiet, które obserwują u siebie niepożądane efekty, jak: cellulit, siniaki, krwiaki, obrzmienie, zwiotczenie skóry. Nie da się z tym walczyć jedynie przy pomocy kosmetyków. Niezbędne jest podjęcie aktywności fizycznej oraz regularne masowanie poszczególnych partii ciała.

Poddając się masażowi/drenażowi limfatycznemu w krótkim czasie zauważysz znaczną poprawę wyglądu swojego ciała, a w szczególności:

  • Redukcję cellulitu,
  • Wzrost jędrności skóry,
  • Szybsze gojenie się siniaków oraz krwiaków,
  • Smuklejszą sylwetkę.

Przyjemny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów

Twoje ciało nie jest idealne? Wcale nie musi! Najważniejsze, abyś czuła się w nim dobrze i mogła bez skrępowania prezentować swoje wdzięki na plaży czy basenie. Masaż/drenaż limfatyczny jest bardzo skuteczną metodą redukcji tkanki tłuszczowej. Bez wysiłku, drakońskiej diety i mnóstwa wyrzeczeń.

Jednym z efektów zabiegu jest przyspieszenie przemiany materii oraz usunięcie z organizmu toksyn, które hamują działanie układu trawiennego i powodują odkładanie się tkanki tłuszczowej. Masaż pobudza krążenie i układ limfatyczny, co bezpośrednio wpływa na redukcję komórek tłuszczowych.

Przyjdź, zadzwoń lub napisz i umów się na swój pierwszy masaż/drenaż limfatyczny w atelier Madam Beauty. To będzie świetna inwestycja w Twój wygląd i pewność siebie!

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.