Oferta

Pielęgnacja dłoni i stóp

Pielęgnacja dłoni i stóp

Podobno to dłonie świadczą o człowieku. I choć nie ma na ten temat żadnych wiarygodnych badań, to bez wątpienia zadbane, wypielęgnowane dłonie są znakomitą wizytówką w sytuacjach biznesowych i towarzyskich. Dla kobiet preferujących szpilki, baleriny czy sandały bardzo ważny jest także stan stóp. Szczególnie latem, gdy odsłaniamy je na plaży czy na basenie.

Zadbane dłonie i stopy stanowią sygnał dla innych: jestem świadoma swojej urody, jestem profesjonalistką, wiem, czego chcę i lubię to podkreślać. Piękny manicure i pedicure podnosi samoocenę, dodaje pewności siebie i znacznie ułatwia nawiązywanie relacji, szczególnie na gruncie zawodowym.

W Madame Beauty kompleksowo zaopiekujemy się Twoimi dłońmi i stopami. Oferujemy szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających, w tym:

  • Manicure i pedicure klasyczny
  • Manicure i pedicure hybrydowy
  • Przedłużanie paznokci
  • Rekonstrukcję płytki paznokcia
  • Zabiegi parafinowe na dłonie i stopy
  • Korekty paznokci

Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt i kosmetyki wiodących marek. Bardzo dbamy o higienę - nasze kosmetyczki zawsze używają rękawiczek i przyborów jednorazowych, otwieranych przy Klientce.

Zależy nam, aby zabieg był dla Ciebie prawdziwą przyjemnością, dlatego zaprosimy Cię na bardzo wygodny fotel, na którym będziesz mogła się odprężyć i wyciszyć.

Zadbane dłonie i stopy to skarb, o który warto dbać. Zapraszamy Cię do naszego atelier na chwilę oddechu po codziennej gonitwie.

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.