Pielęgnacja dłoni i stóp

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny

Piękne paznokcie zawsze dobrze świadczą o ich właścicielu. Świadomość tego mają już nie tylko panie, ale także panowie, którzy rozumieją, że w relacjach biznesowych i towarzyskich liczą się szczegóły. Doskonałym sposobem na dodanie sobie pewności siebie i pochwalenie się zadbanymi paznokciami jest manicure klasyczny.

Manicure klasyczny to coś więcej niż tylko stylizacja. To kompleksowa pielęgnacja płytki paznokcia i okalających go skórek. Podczas zabiegu dokładnie skracamy i opiłowujemy płytki, następnie nakładamy preparat zmiękczający i odsuwamy skórki przy pomocy jednorazowego patyczka kosmetycznego. Zbędne skórki usuwamy sterylnymi cążkami. Zabieg kończy się nałożeniem lakieru ochronnego, malowaniem paznokci na wybrany kolor oraz wmasowaniem oliwki nawilżającej i kremu odżywczego. Tak przygotowane paznokcie stają się wizytówką ich właściciela.

W Madam Beauty oferujemy Ci także bardzo elegancki manicure typu French oraz manicure ozdobny, z dodatkowymi elementami podkreślającymi Twój indywidualizm. Gwarantujemy najwyższy poziom higieny i doskonałą jakość zabiegu, do którego używamy wyłącznie markowych kosmetyków.

Manicure klasyczny to podstawa pielęgnacji dłoni i prosty sposób na to, aby zyskać szacunek otoczenia. Pokaż swój profesjonalizm w każdym szczególe!

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.