Pielęgnacja dłoni i stóp

Pedicure stóp

Pedicure stóp

Choć na co dzień są skrzętnie ukrywane pod butami, to w mniej formalnych sytuacjach także one powinny prezentować się pięknie. Mowa oczywiście o paznokciach u stóp. Pedicure to najprostszy sposób na to, aby zachwycić innych fantastycznie zadbanymi stopami, szczególnie podczas wizyty na basenie czy na plaży.

Stopy mogą i powinny być eksponowanym elementem kobiecości. Warto o nie zadbać i przestać je ukrywać. Pielęgnacja stóp to nie tylko nawilżanie pięt, ale także pedicure. Ten bardzo popularny zabieg kosmetyczny i leczniczy nie jest tak popularny jak manicure, ale to się na szczęście szybko zmienia. Polki są coraz bardziej świadome konieczności dbania o paznokcie u stóp. Ty także? W takim razie zapraszamy Cię do naszego atelier. Ocenimy stan Twoich stóp i zaproponujemy Ci ich kompleksową pielęgnację, wraz z wykonaniem pedicure.

W Madam Beauty oferujemy nie tylko klasyczny pedicure kosmetyczny, ale także pedicure SPA (zabieg połączony z kojącą i oczyszczającą kąpielą stóp), pedicure hybrydowy (nałożenie bardzo trwałego lakieru żelowego utwardzanego lampą UV) oraz pedicure leczniczy (przywracający naturalnie piękny wygląd stóp).

Twoje stopy nie mają łatwo. Na co dzień są ściśnięte w obuwiu, pokonują długie dystanse, rzadko poświęca się im dużo uwagi podczas kąpieli. Warto im to od czasu do czasu wynagrodzić. Pedicure będzie dla nich odpowiednią rekompensatą. Czekamy na Ciebie i Twoje stopy!

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.