Salon

Madam Beauty

dla kobiet wymagających i świadomych potrzeb

O firmie

Salony kosmetologiczne to nie tylko miejsca, w których można poprawić swoją urodę i podkreślić jej atuty. To przede wszystkim oazy relaksu i najwyższego komfortu. Takim miejscem jest Atelier Madam Beauty. Stworzyliśmy je dla kobiet wymagających i świadomych swoich potrzeb. Takich jak Ty. Poznaj nas bliżej.

salon beauty

Nasz zespół tworzą wysoce wykwalifikowane specjalistki z zakresu dermatologii i kosmetologii, którym przewodzi doświadczona linergistka. To gwarantuje Klientkom pełne bezpieczeństwo i profesjonalne podejście do ich problemów skórnych. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do empatii, aby zapewnić Klientom najwyższy komfort psychiczny. Potrafimy słuchać i udzielać fachowych porad.

Salon swoją renomę buduje od 2004 roku. W tym czasie wypracowaliśmy markę, która kojarzy się z bardzo wysoką jakością zabiegów, najnowocześniejszym sprzętem i doskonałymi kwalifikacjami personelu. Klientki wiedzą, że nasze atelier to kwintesencja tego, co najlepsze w branży beauty.

Od 2006 roku specjalizujemy się w zabiegach mikropigmentacji artystycznej, które przeprowadzamy przy użyciu najwyższej klasy technologii Conture Make-up Long Time Liner. Udowadniamy, że makijaż permanentny to sztuka, która z jednej strony wymaga znakomitych umiejętności i doświadczenia, a z drugiej zmysłu estetycznego.

W naszej ofercie znajduje się pełna gama zabiegów odmładzających i upiększających. Korzystamy wyłącznie z preparatów renomowanych producentów, które wyróżniają się doskonałym działaniem i bezpiecznym składem. Podejmujemy się także poprawiania lub usuwania nieudanego makijażu permanentnego oraz usuwania niechcianych tatuaży.

Przed przystąpieniem do każdego zabiegu dokładnie tłumaczymy Klientce jego poszczególne etapy. Zależy nam, aby osoby korzystające z naszych usług miały pełną wiedzę na temat spodziewanych efektów zabiegu, ale także możliwych przejściowych dolegliwości. Stawiamy na uczciwość, która w naszej branży jest bardzo ważna.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania zabiegów dla siebie. Odwiedź Madam Beauty i przekonaj się, że czym jest prawdziwy komfort.

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.