Kosmetologia estetyczna

Powiększanie ust

Powiększanie ust

Usta są jednym z najpiękniejszych elementów Twojej twarzy. Kojarzą się z samymi przyjemnościami: całowaniem, smakowaniem, uśmiechaniem się. Bez wątpienia warto więc o nie dbać. Jednak z wiekiem usta zaczynają ulegać procesowi starzenia, którego przyczyną jest odwodnienie czerwieni wargowej. W efekcie usta tracą swoją pierwotną objętość i jędrność, ich brzegi zaczynają wiotczeć, a naturalny kontur zanika. Profesjonalny zabieg powiększania ust pozwala rozwiązać ten problem na długo i znów cieszyć się pełnymi, młodymi ustami.

Powiększanie ust polega na podaniu w nie specjalnego wypełniacza z kwasem hialuronowym. Jest to środek w 100% bezpieczny i gwarantujący bardzo dobre efekty estetyczne. Zabieg nie powoduje żadnych poważnych dolegliwości i pozwala wrócić do normalnej aktywności po maksymalnie 2-3 dniach.

Efektem wykonania tego zabiegu jest nie tylko widoczne powiększenie ust, ale także korekta ich konturu, korekta dolnej lub górnej wargi (w przypadku jej niedostatecznego wykształcenia), a tym samym uzyskanie atrakcyjnej symetryczności. Usta stają się pełniejsze i lepiej nawilżone. Znów zachwycają i zdobią twarz.

Co ważne zabieg przynosi bardzo trwały efekt – profesjonalnie przeprowadzone powiększanie ust pozwala cieszyć się pełniejszymi wargami nawet przez 12 miesięcy.

Zapraszamy Cię na wizytę w naszym atelier. Spotka się z Tobą specjalistka od powiększania ust, która przedstawi Ci poszczególne etapy zabiegu i nakreśli efekt, jaki uda się osiągnąć. W komfortowych, intymnych warunkach naszego salonu przywrócimy Twoim ustom ich młodzieńczy wygląd.

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.