Pielęgnacja dłoni i stóp

Przedłużanie paznokci metodą żelową i akrylową

Przedłużanie paznokci metodą żelową i akrylową

Ludzkie paznokcie rosną w tempie około 1 mm na tydzień. To większości pań to zdecydowanie zbyt wolno, dlatego ogromną popularnością cieszy się zabieg przedłużenia paznokci. Jest to bardzo popularne rozwiązanie, które polecamy nie tylko młodym dziewczynom, ale wszystkim paniom chcącycm zabłysnąć podczas spotkania towarzyskiego.

W atelier Madame Beauty stosujemy dwie metody przedłużania paznokci:

  • Żelową – jest to zdecydowanie najpopularniejsze rozwiązanie, głównie z uwagi na cenę i trwałość. Zabieg polega na przedłużeniu płytki paznokcia poprzez nałożenie na nią tipsa z dodatkiem żelu utwardzanego światłem UV. Po około 90 minutach paznokcie są gotowe.
  • Akrylową – zaletą tej metody jest znacznie krótszy czas wykonania zabiegu. Zamiast żelu stosuje się proszek akrylowy z dodatkiem liquidu. Masa błyskawicznie twardnieje, a przedłużone paznokcie prezentują się znakomicie, bardzo naturalnie. To rozwiązanie polecamy najbardziej wymagającym paniom.

Wokół zabiegu przedłużania paznokci narosło wiele krzywdzących mitów. Większość z nich to wina niskiej jakości wykonywania tej usługi. W naszym salonie korzystamy wyłącznie ze specjalistycznych żeli, proszków akrylowych i liquidów renomowanych producentów. Nie pozwalamy sobie na żadne półśrodki, ponieważ szanujemy czas naszych Klientek.

Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie. Dysponujemy wygodnymi fotelami, dzięki czemu czas spędzony w naszym atelier będzie dla Ciebie ogromną przyjemnością. Nasz profesjonalny personel zadba o każdy detal i zagwarantuje Ci pełne zadowolenie z efektów zabiegu.

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.