Pielęgnacja dłoni i stóp

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy

Z tą metodą wykonywania manicure jest tak, jak ze spędzeniem nocy w luksusowym hotelu. Spróbujesz raz i już nigdy nie będziesz chciała wybrać niczego innego. Manicure hybrydowy to jedna z największych rewelacji w dziedzinie pielęgnacji paznokci. Ta metoda dystansuje klasyczny manicure pod względem zarówno trwałości, jak i estetyki.

Manicure hybrydowy polega na nałożeniu na naturalną płytkę paznokcia specjalnego lakiero-żelu, który następnie należy utwardzić lampą UV. To gwarantuje utrzymanie się pięknego koloru bez odprysków nawet do 14-21 dni, co jest wynikiem nieosiągalnym dla klasycznego manicure. Popularna hybryda nie poddaje się działaniu środków chemicznych, dlatego nie trzeba chronić paznokci podczas mycia naczyń czy robienia prania.

Manicure hybrydowy to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla pań, którym zależy na trwałości i pięknym wyglądzie. Tę metodę szczególnie polecamy osobom wybierającym się w długą podróż, ale także paniom na eksponowanych stanowiskach, które muszą mieć pewność, że ich dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie.

W naszym atelier oferujemy bardzo szeroki wybór lakierów renomowanych producentów. Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia! Przyjdź do Madam Beauty i przetestuj manicure hybrydowy – najlepszą metodę dla najbardziej wymagających.

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.