Pielęgnacja twarzy

Peeling węglowy

Peeling węglowy

Większość pań narzeka na różne problemy skórne. Często ich źródłem jest niewłaściwa pielęgnacja cery oraz niedostateczne oczyszczanie. Skóra, szczególnie na twarzy, z wiekiem ulega również naturalnym procesom starzenia. W pewnym momencie trudno jest im przeciwdziałać przy pomocy zwykłych kosmetyków i domowych specyfików oczyszczających. Znacznie lepsze, a przede wszystkim trwalsze efekty przynoszą profesjonalne zabiegi kosmetologiczne. Jednym z nich jest peeling węglowy – absolutna rewelacja, którą przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Tobie.

Peeling węglowy to zaawansowany zabieg z użyciem lasera Q-Switch i maski węglowej. Po jej nałożeniu na twarz i dekolt następuje procedura naświetlania wiązką lasera. Pod wpływem ciepła drobinki węgla wnikają we wszystkie nierówności skórne i uzupełniają ubytki, dzięki czemu możliwe jest znaczne wygładzenie zmarszczek, zwężenie porów i wyrównanie kolorytu skóry. Zabieg stymuluje produkcję kolagenu, co wpływa na poprawienie jędrności cery. Następuje częściowa odbudowa komórek skóry i stabilizacja produkcji sebum.

Peeling węglowy jest zabiegiem praktycznie bezbolesnym, który znakomicie wpływa na poprawę wyglądu cery. Szczególnie dobre efekty można osiągnąć przeprowadzając zabieg w seriach co 2-3 tygodnie.

Jest to luksusowa metoda oczyszczania, wygładzania i odżywiania skóry, która stała się dostępna dla każdego. Także dla Ciebie. Odwiedź nasze atelier, umów się na konsultację dermatologiczną i przekonaj się o cudownych właściwościach peelingu węglowego.

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.