Kosmetologia estetyczna

Mezoterapia igłowa-rewitalizacja

Mezoterapia igłowa-rewitalizacja

Twoja skóra zasługuje na to, co najlepsze. Na pewno wybierasz dobre kosmetyki, regularnie odwiedzasz gabinet kosmetyczny, dbasz o siebie. W pewnym momencie to jednak przestaje wystarczać. Procesy starzenia się skóry są nieuniknione i nie da się zatrzymać czasu. Można go jednak nieco rozleniwić i zwolnić. Sposobem na to jest mezoterapia igłowa, nazywana także rewitalizacją skóry. Gwarantujemy, że wyjdziesz z naszego atelier odmieniona. Piękniejsza. Zakochana w swojej cerze.

Mezoterapia igłowa to jeden z najskuteczniejszych zabiegów nawilżających i rewitalizujących skórę. Metoda ta polega na wstrzykiwaniu ściśle dobranych substancji aktywnych, które docierają do najgłębszych warstw skóry. Część z tych substancji znajdziesz także w dobrych kosmetykach, jednak nie są one w stanie przebić się przez barierę naskórkową, dlatego nie są do końca skuteczne.

Jakie efekty przynosi wykonanie zabiegu mezoterapii igłowej?

  • Znaczne i trwałe nawilżenie skóry
  • Zrewitalizowanie skóry, nadanie jej gładkości i miękkości
  • Zniwelowanie zmarszczek
  • Zwalnianie procesów starzenia skóry

Mezoterapię igłową stosuje się także w walce z wypadaniem włosów. Zabieg stymuluje skórę głowy, dzięki czemu mieszki włosowe są lepiej odżywione, a cykl życia włosa wraca do normy.

Czy nakłuwanie skóry jest bolesne? Absolutnie nie. Zabieg jest bardzo przyjemny, pozwala się odprężyć, a cienkie igiełki sprawiają, że skóra znacznie szybciej się regeneruje. Mezoterapię igłową można przeprowadzić na niemal dowolnej części ciała: twarzy, szyi, dekolcie, udach, pośladkach, brzuchu, głowie czy na dłoniach. Bezpośrednio po zabiegu skóra staje się bardziej jędrna, co redukuje cellulit i nadaje cerze gładkości. Czujesz się młodziej i zachwycasz się odkrywaniem piękna Twojej skóry na nowo.

Zapraszamy Cię do atelier Madame Beauty, gdzie przeprowadzimy profesjonalny i bezpieczny zabieg mezoterapii igłowej. Zadbamy o Twój najwyższy komfort, na który możesz sobie pozwolić.

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.