Kosmetologia estetyczna

Modelowanie twarzy

Modelowanie twarzy

Przeglądając swoje zdjęcia sprzed lat na pewno zauważyłaś, jak bardzo zmieniła się Twoja twarz. Jest to zupełnie naturalny proces, który ma związek z utratą jędrności i elastyczności skóry. Jej wiotczenie powoduje zmianę konturu twarzy. Można z tym walczyć stosując dobre kremy i sera odżywiające, jednak najskuteczniejszym i najtrwalszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na zabieg modelowania twarzy. Bez skalpela. Bez bólu. Z gwarancją efektu.

W atelier Madame Beauty przeprowadzimy modelowanie konturów Twojej twarzy i przywrócimy jej odpowiednią jędrność. Zabieg ten, nazywany także wolumetrią, jest w pełni bezpieczny i nie wiąże się z żadnymi dolegliwościami. Bardzo dbamy o komfort i pełną wiedzę naszych Klientek, dlatego bezpośrednio przed zabiegiem spotka się z Tobą jedna z naszych specjalistek, która rzeczowo wytłumaczy Ci przebieg modelowania i opisze spodziewane efekty.

W trakcie zabiegu pod skórę wprowadzany jest wypełniacz z kwasem hialuronowym, który jest stosowany w kosmetologii estetycznej od bardzo dawna i gwarantuje znakomite efekty zarówno pod względem estetyki, jak i trwałości. Po wypełnieniu Twoja twarz wróci do dawnego konturu i będzie bardziej atrakcyjna, przy zachowaniu jej naturalnego wyglądu.

Modelowanie twarzy to zabieg, dzięki któremu znów będziesz podobać się sobie. Atelier Madame Beauty gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu, co jest poparte naszym doświadczeniem, uzyskanymi certyfikatami i stosowaniem wyłącznie profesjonalnych produktów renomowanych marek.

Zapraszamy Cię na konsultację, podczas której przedstawimy Ci dokładny plan zabiegu. Jesteśmy umówieni?

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.