Przedłużanie rzęs

Volume Russian

Volume Russian

Piękne rzęsy to jeden z najbardziej nęcących atrybutów kobiecości. Mężczyźni za nimi szaleją, panie o nich marzą. Gdy natura zawodzi, warto ją wyręczyć i zdecydować się na profesjonalne przedłużenie rzęs. Dostępne są różne metody, jednak prawdziwym hitem ostatnich lat jest technika objętościowa Russian Volume.

Jest ona zaliczana do grona metod 2D-8D, w których stosuje się więcej niż jedną rzęsę syntetyczną na rzęsę naturalną. Dzięki temu można uzyskać zachwycający efekt zagęszczenia i podkreślenia oczu oraz ich optycznego powiększenia.

Ta metoda jest szczególnie polecana paniom, które mają mało rzęs naturalnych i do tej pory nie mogły się w pełni cieszyć pięknym efektem zagęszczenia po zastosowaniu klasycznej techniki 1:1. Więcej cienkich rzęs doklejonych do pojedynczej rzęsy naturalnej gwarantuje spektakularny efekt wizualny. Efekt, który osiągniesz w naszym atelier.

Technika Russian Volume została opracowana przez renomowane studio Secret Lashes i obecnie jest stosowana podczas światowych weekendów mody, sesji zdjęciowych oraz na planach filmowych. Metoda jest bardzo trwała, co pozwoli Ci cieszyć się pięknie zagęszczonymi rzęsami przez długi czas. Będziesz zachwycać. Dajemy słowo.

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.