Przedłużanie rzęs

Kim Camellia

Kim Camellia

Zniewalające spojrzenie, naturalny wygląd – tak można opisać efekt, jaki osiągniesz dzięki przedłużeniu rzęs metodą Kim Camellia. Metoda polega na stopniowaniu, czyli nieregularnym doklejaniu sztucznych rzęs do naturalnych. Dzięki temu całość prezentuje się bardzo efektownie, łączenia nie są widoczne, a oko wygląda naturalnie i ponętnie. Tę technikę wykorzystuje między innymi Kim Kardashian. Ty także możesz tak wyglądać!

Nasze atelier dysponuje najwyższej klasy przyrządami do wykonania zabiegu oraz rzęsami sygnowanymi przez renomowanych producentów. Pracujemy wyłącznie na kosmetykach przetestowanych dermatologicznie, w 100% bezpiecznych dla Twoich oczu i skóry. Nie powodują one podrażnień i alergii. Możesz więc czuć się komfortowo i mieć pewność, że jesteś w profesjonalnych rękach.

Efekt wykonania zabiegu jest zachwycający. Gwarantujemy bardzo wysoką trwałość przedłużenia, dzięki czemu będziesz się cieszyć ponętnym wyglądem przez długi czas. Postaw na naturalność i zaufaj naszym specjalistkom.

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.