Oferta

Usuwanie tatuażu

Usuwanie tatuażu

Tatuaż już dawno przestał kojarzyć się negatywnie. Od kilku lat jest traktowany jako efektowna ozdoba, czasami pamiątka, ale przede wszystkim sposób na wyrażenie siebie. Człowiek się jednak zmienia. Z czasem coś, co kiedyś nam się podobało, zaczyna uwierać, przywoływać złe emocje i wspomnienia. W takiej sytuacji jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest usunięcie tatuażu. W Madam Beauty robimy to bezboleśnie i bez śladu. Przekonaj się!

Do niedawna usunięcie tatuażu było jednoznaczne z powstaniem szpecącej blizny, dlatego większość osób decydowała się na zamalowanie obecnego rysunku lub przerobienie go na inny. Obecnie dysponujemy zupełnie innymi, znacznie skuteczniejszymi metodami. W naszym atelier korzystamy z lasera Q-Switch, który mocno rozjaśnia tatuaż bez względu na jego kolorystykę. Wówczas możliwe jest przykrycie dawnego wzoru nowym. Z kolei kilkakrotne wykonanie sesji laserowych gwarantuje całkowite pozbycie się niechcianego tatuażu.

Technika laserowa jest bardzo bezpieczna dla skóry. Wiązka usuwa pigment wyłącznie tam, gdzie zostanie skierowana, dlatego uszkodzenie naskórka poza obszarem tatuażu jest praktycznie niemożliwe. Nie trzeba się obawiać blizn, bólu czy szpecącego efektu wyblakłego tatuażu.

Masz pamiątkę, której chcesz się pozbyć? Tatuaż był pomyłką lub wywołuje przykre wspomnienia? Przyjdź do Madam Beauty i zostaw przeszłość za sobą!

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.