Long Time Liner

Nouveau Contour

Nouveau Contour

Nie wahamy się twierdzić, że mikropigmentacja artystyczna jest sztuką. Sztuką tworzenia doskonałego efektu wizualnego, który idealnie współgra z naturalną urodą i charakterem kobiety. Aby tak się stało niezbędne jest połączenie umiejętności linergistki z najwyższej jakości urządzeniem do makijażu permanentnego oraz profesjonalnymi barwnikami. W Madam Beauty korzystamy z technologii renomowanej marki Nouveau Contour – prestiżowego producenta urządzeń i produktów do mikropigmentacji.

Noveau Contour to sprzęt najlepszej jakości, stosowany w profesjonalnych salonach kosmetologicznych od kilkudziesięciu lat. Marka w 1993 roku wprowadziła na europejski rynek pierwsze cyfrowe urządzenie do mikropigmentacji, aby w kolejnych latach sukcesywnie je udoskonalać. Sprzęt gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo, komfort w trakcie i po zabiegu, a przede wszystkim doskonały efekt artystyczny.

W naszym atelier korzystamy z urządzenia Intelligent High Definition, które znakomicie kontroluje opór skóry i reguluje nacisk, prędkość i długość igły ściśle według tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Bardzo ważne jest to, że w technologii Nouveau Contour mamy do dyspozycji aż 18 różnych rodzajów igieł. Są one na tyle cienkie, aby zapewnić Klientce maksymalny komfort w trakcie wykonywania makijażu. Technika mikropigmentacji artystycznej jest dzięki temu niemal bezbolesna, a ryzyko uszkodzenia skóry zostało praktycznie wyeliminowane.

Przyjdź do atelier Madam Beauty i zapytaj o zabieg wykonania makijażu permanentnego z użyciem technologii Nouveau Contour. Nasza linergistka odpowie na każde Twoje pytanie.

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.