Oferta

Long Time Liner

Long Time Liner

Jest piękny, trwały, podkreśla naturalne cechy urody. To krótki opis makijażu permanentnego. Warto jednak podkreślić, że mamy na myśli makijaż wykonany w sposób profesjonalny i świadomy. Zarówno na gruncie technicznym, jak i czysto artystycznym. Long Time Liner Conture Make-up to opracowana w Niemczech metoda implantacji pigmentów, która gwarantuje doskonałe efekty estetyczne i znacznie ogranicza ryzyko popełnienia błędów. Atelier Madam Beauty wykorzystuje tę technikę od 2006 roku. Zapraszamy Cię do jej wypróbowania. Warto.

Metoda Long Time Liner Conture Make-up wyróżnia się tym, że pigment jest wprowadzany jedynie do trzeciej warstwy naskórka. Co to oznacza dla Ciebie? Wyraźnie mniejszy ból, szybszy powrót do formy i mniej nieprzyjemnych skutków ubocznych. W przypadku klasycznej techniki makijażu permanentnego kobiety często skarżą się na opuchliznę i zaczerwienienie. W tym przypadku te problemy albo w ogóle nie występują, albo są znacznie mniej dokuczliwe.

Wykorzystujemy najbardziej precyzyjny sprzęt

W naszym salonie pracujemy na oryginalnym aparacie Counter Liner Duo, który obecnie jest najlepszym urządzeniem do precyzyjnego wykonywania makijażu permanentnego. Aparat gwarantuje nie tylko niezawodność, ale także bezpieczeństwo, ponieważ jego kluczowe elementy są wykonane z chirurgicznej stali. Zabiegowi nie towarzyszy nadmierny hałas, dzięki czemu będziesz mogła się w pełni zrelaksować.

Warto wiedzieć, że urządzenie wykorzystuje tylko jedną igłę. Dzięki temu można zachować idealnie cienki linie i pięknie podkreślić kontury twarzy. Efekt stylistyczny zawsze jest doskonały – oczywiście wpływ na to ma także fachowość linergistki.

W atelier Madame Beauty korzystamy z oryginalnych barwników marki Long Time Liner, które należą do produktów z najwyższej półki jakościowej, są bezpieczne dla Twojej skóry, nie wywołują uczuleń czy podrażnień. Pigmenty te są wolne od metali ciężkich i gliceryny, sterylnie zapakowane i antybakteryjne.

Jeśli zależy Ci na perfekcyjnym makijażu permanentnym, którego wykonanie w żaden sposób nie odbije się na Twoim zdrowiu – odwiedź nasze atelier. Podczas konsultacji przedstawimy Ci poszczególne etapy zabiegu i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.