Oferta

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

To od ich długości i gęstości w dużej mierze zależy wygląd Twoich oczu. Rzęsy są ogromnym atutem kobiecej urody, który czasami wymaga delikatnego podkreślenia. Natura nie zawsze jest sprawiedliwa – jeśli uważasz, że nie obdarzyła Cię hojnie rzęsami, możemy to poprawić. Przedłużanie rzęs to skuteczny sposób na zapewnienie sobie efektownego, bardzo kobiecego i uwodzicielskiego wyglądu.

Przedłużanie rzęs jest jednym z najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Niestety, z jakością bywa bardzo różnie. Nieprofesjonalnie doklejone rzęsy wyraźnie się odznaczają, a całość wygląda sztucznie i groteskowo. Nierzadko pojawiają się podrażnienia, alergie, w skrajnych przypadkach nawet problemy z oczami. Przedłużanie rzęs, podobnie jak każdy zabieg kosmetyczny, wymaga wiedzy, fachowości i doświadczenia. My Ci to gwarantujemy.

W naszym atelier nie eksperymentujemy i nie narażamy naszych Klientek na dyskomfort związany z brakiem zadowolenia z efektu. Zawsze najpierw dokładnie wtajemniczamy Klientkę w przebieg zabiegu, wsłuchujemy się w jej oczekiwania i proponujemy metodę, która zagwarantuje najlepsze wrażenia estetyczne. Dbamy o najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa, dlatego wykorzystujemy wyłącznie renomowane kosmetyki, które nie wywołują podrażnień i uczuleń.

Zapoznaj się z naszą ofertą przedłużania rzęs profesjonalnymi metodami, z których korzystają gwiazdy. Przekonaj się, że Ty także możesz sobie na to pozwolić.

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.