Makijaż permanentny

Usuwanie nieudanego makijażu

Usuwanie nieudanego makijażu

Makijaż permanentny stał się bardzo modnym zabiegiem upiększającym. Ta popularność ma niestety swoje złe strony. Wykonanie mikropigmentacji artystycznej często oferują osoby bez doświadczenia, wiedzy i kwalifikacji, pracujące na najtańszych barwnikach. Efekt jest łatwy do przewidzenia. Popełnione błędy fatalnie odbijają się na wyglądzie pechowej klientki, a makijaż zamiast zdobić – po prostu szpeci.

Na szczęście usunięcie nieudanego makijażu jest możliwe. Najpopularniejsza metoda polega na użyciu lasera, który wytrąci pigment spod skóry i tym samym przywróci jej naturalny kolor. Jest to zabieg bezpieczny, o ile przeprowadza się go w sposób fachowy.

Jeśli nie chcesz trwale usuwać niedanego makijażu, możesz zdecydować się na jego profesjonalną korektę. Z reguły wystarczy poprawienie linii i uzupełnienie koloru, dzięki czemu Twoje usta, brwi i powieki znów będą wyglądać ciepło i naturalnie.

Pamiętaj, że źle wykonany makijaż permanentny może utrzymać się na Twojej twarzy wiele lat. Nie czekaj więc, aż „sam” zniknie i jak najszybciej zgłoś się do profesjonalnego salonu kosmetologicznego, który naprawi popełnione błędy.

Dlaczego mikropigmentacja artystyczna czasami się nie udaje? Jest to efekt oszczędzania na barwnikach i szkoleniach. Za wykonywanie zabiegu biorą się osoby pozbawione elementarnej wiedzy z zakresu wizażu i dermatologii. Powinnaś więc mieć świadomość, że niska, bardzo atrakcyjna cena, w naszej branży zawsze jest powiązana ze słabą jakością.

Zapraszamy Cie do atelier Madame Beauty. Nasza linergistka oceni skalę problemu i zaproponuje Ci rozwiązanie najlepsze dla Twojej cery i wyglądu.

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.