Pielęgnacja twarzy

Peeling migdałowy

Peeling migdałowy

Wiele zabiegów kosmetologicznych jest przeznaczonych do konkretnego rodzaju cery. Peeling migdałowy ma tę przewagę nad innymi zabiegami oczyszczającymi, że może być stosowany zarówno na cerę wrażliwą, przesuszoną, przetłuszczoną, jak i normalną. To fantastyczny zabieg odmładzająco-regenerujący, który wykonuje się na twarz, dekolt i szyję. Spróbuj – nie będziesz zawiedziona.

Peeling migdałowy to eksplozja świeżości. Zabieg stosujemy w celu dogłębnego oczyszczenia skóry i wyrównania jej struktury. Bardzo pożądanym efektem jest także ustabilizowanie kolorytu cery, co szczególnie przydaje się przed sezonem wakacyjnym i jesienią.

Do zabiegu wykorzystujemy środek na bazie kwasu migdałowego – jest to jedyna metoda kosmetologiczna, w której stosuje się ten cudowny preparat. Kwas migdałowy nie uczula, może być aplikowany także w sezonie letnim, ponieważ nie powoduje nadmiernej wrażliwości skóry na słońce, dzięki czemu nie ma ryzyka wystąpienia przebarwień i alergii. Często to właśnie peeling migdałowy jest ostatnią deską ratunku dla osób z bardzo wrażliwą cerą, które nie tolerują innych środków.

Warto wiedzieć, że peeling migdałowy może być wykonywany także u osób intensywnie się opalających i korzystających z solarium. Kwas migdałowy znakomicie chroni skórę przed procesem fotostarzenia i zwiększa jej odporność na promieniowanie UV.

Zabieg polecamy przede wszystkim paniom narzekającym na przebarwienia skóry, trądzik, nadmierną produkcję sebum, zmarszczki i utratę jędrności. Peeling migdałowy wspaniale odmładza  cerę i głęboko ją oczyszcza. To coś, czego powinnaś spróbować!

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.