Makijaż permanentny

Usuwanie czerwonych brwi

Usuwanie czerwonych brwi

Skoro czytasz ten tekst, to najwyraźniej masz za sobą nieudaną przygodę z makijażem permanentnym. Jeśli zabieg został przeprowadzony niefachowo lub z użyciem niewłaściwego pigmentu, efektem jest właśnie przebarwianie się brwi na czerwono lub niebiesko. Spokojnie, poradzimy sobie z tym i przywrócimy Ci piękny, naturalny wygląd.

Dlaczego brwi po makijażu permanentnym zmieniają kolor na czerwony? Najczęściej wina leży po stronie braku kompetencji linergistki wykonującej mikropigmentację artystyczną. Trzeba bowiem wiedzieć, że pigment wszczepiany pod skórę zachowuje się zupełnie inaczej niż tusz czy henna nakładana na same brwi. Właśnie dlatego nie należy stosować czarnego pigmentu do podkreślenia linii brwi – po czasie przebarwią się one na niebiesko. Inną przyczyną może być zbyt głęboka pigmentacja, niezastosowanie modyfikatorów do pigmentu, a nawet wykonanie mikropigmentacji latem, przy dużym nasłonecznieniu.

Powinnaś jednak wiedzieć, że przebarwienie się brwi na czerwono może wynikać z wielu innych problemów. Dlatego przed przystąpieniem do poprawiania makijażu zawsze przeprowadzamy szczegółowy wywiad, aby znaleźć najbardziej prawdopodobną przyczynę. Dzięki temu usuwamy źródło problemu i przywracamy piękny wygląd brwi.

Usuwanie czerwonych brwi polega na ponownym wykonaniu makijażu permanentnego lub laserowym usunięciu barwnika. Decyzję podejmiesz po konsultacji z naszą specjalistką, co da Ci pewność, że wybierasz najlepsze rozwiązanie.

Nie akceptuj brzydkiego wyglądu swoich brwi i nie walcz z tym efektem przy pomocy zwykłego tuszu. Problem będzie wracać, dlatego rozsądniej jest szybko i skutecznie go rozwiązać. Zaufaj naszemu doświadczeniu – atelier Madame Beauty jest do Twojej dyspozycji.

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.