Masaże

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską

Doskonały wybór dla Pań, które chcą skutecznie walczyć z cellulitem. Masaż bańką chińską jest najnowszą propozycją atelier Madam Beauty. Ten zabieg łączy w sobie tradycję chińskiej medycyny z osiągnięciami i wiedzą współczesnej kosmetologii. Jedno jest pewne: Twoje ciało właśnie tego potrzebuje!

Na czym polega masaż bańką chińską?

Bańki chińskie, przez lata budzące kontrowersje, dziś są uznawane za bardzo skuteczną metodę walki z typowymi problemami estetycznymi, jak wspomniany cellulit, obrzmienia, zwiotczenie skóry czy wreszcie nadmiar tkanki tłuszczowej. Warto wiedzieć, że powstawanie tzw. pomarańczowej skórki jest efektem zaburzenia procesu odżywiania komórek tłuszczowych.

Stosowanie baniek chińskich ma na celu wytworzenie podciśnienia i miejscowego przekrwienia skóry. Dzięki temu poprawia się jej zaopatrzenie w tlen, usprawniany jest też proces jej odżywiania, a tym samym regeneracji.

Pełne bezpieczeństwo

Zabieg nie jest szczególnie bolesny, a dzięki połączeniu go z technikami masażu klasycznego, staje się wręcz przyjemny. Doskonale relaksuje, pozwala się wyciszyć, ale przede wszystkim przynosi znakomite efekty.

W atelier Madam Beauty proponujemy masaż bańką chińską wraz z elementami masażu klasycznego. Jest to najlepszy wybór. Taka stymulacja przyniesie Twojemu ciału same korzyści, na czele z:

  • Likwidacją zastojów limfatycznych,
  • Usunięciem z organizmu niepożądanych produktów przemiany materii,
  • Usunięciem obumarłych komórek naskórka.

Dzięki temu skóra stanie się lepiej odżywiona i dotleniona, znacznie szybciej odzyska młody, zdrowy wygląd, będzie jędrniejsza i skutecznie chroniona przed powstawaniem cellulitu w przyszłości.

Pamiętaj, że w atelier Madam Beauty gwarantujemy Ci pełne bezpieczeństwo. Zabieg jest przeprowadzany przez wysokiej klasy specjalistę.

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.