Oferta

Kosmetologia estetyczna

Kosmetologia estetyczna

Czy wiesz, czym różni się kosmetologia od kosmetyki? Ta pierwsza jest znacznie szerszą i bardziej specjalistyczną dziedziną łączącą w sobie wiedzę z obszaru zdrowia, medycyny i pielęgnacji ciała. W dużym skrócie można napisać, że kosmetologia estetyczna nie maskuje problemów skórnych, ale dociera do ich źródła i pomaga je usunąć. Tego możesz się spodziewać podczas wizyty w naszym atelier. Zespół Madam Beauty specjalizuje się w kosmetologii estetycznej z wykorzystaniem najlepszego sprzętu i wyłącznie markowych produktów kosmetologicznych.

Kosmetologia estetyczna to zestaw bezpiecznych i bardzo skutecznych metod poprawiania urody, bez użycia skalpela, a więc bez bólu i długiej rekonwalescencji. Sięgamy po nowoczesne urządzenia do wykonywania zabiegów, których celem jest stymulowanie skóry, jej regeneracja i głębokie oczyszczanie. Dzięki temu efekt stosowania kosmetyków jest znacznie lepszy.

Doskonale wiemy, że nasze Klientki odwiedzają atelier Madam Beauty nie tylko po to, aby wyglądać pięknie, ale także by poczuć się komfortowo, odpocząć od codzienności, zasmakować odrobiny luksusu. Dlatego bardzo dbamy o odpowiedni nastrój podczas wykonywania zabiegów i wygodę gwarantowaną specjalistycznymi fotelami kosmetycznymi.

Oferujemy Ci m.in.:

  • Mezoterapię igłową
  • Modelowanie twarzy
  • Powiększanie ust
  • Wygładzanie zmarszczek

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem renomowanych marek i wysoce wykwalifikowanym personelem. W Madam Beauty poczujesz się komfortowo, intymnie, a przede wszystkim wrócisz do domu odmieniona. Zapoznaj się z całą naszą ofertą i wybierz zabieg dla siebie. Czekamy na Ciebie!

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.