Oferta

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Trwałość, piękny efekt, podkreślenie naturalnych cech urody, oszczędność czasu – to największe zalety makijażu permanentnego. Dzięki temu zabiegowi każda kobieta może pożegnać się z pośpiesznym wykonywaniem makijażu przed wyjściem do pracy czy na spotkanie towarzyskie. Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny to gwarancja, że zawsze wyglądasz pięknie, bez względu na porę dnia, a nawet nocy.

Zapraszamy Cię do naszego atelier na spotkanie z profesjonalną linergistką, która przybliży Ci techniki wykonywania makijażu permanentnego stosowane w salonie Madam Beauty. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań renomowanych producentów: Nouveau Contour oraz Long Time Liner. Gwarantujemy doskonały efekt estetyczny i najwyższy komfort w trakcie zabiegu. Jeszcze przed zajęciem miejsca na naszym fotelu dowiesz się, jak będziesz wyglądać po wykonaniu makijażu. Kierujemy się zasadą: zero niespodzianek, 100% zadowolenia Klientki.

Oferujemy Ci m.in.:

  • Mikropigmentację artystyczną
  • Usuwanie czerwonych brwi
  • Korektę i usuwanie nieudanego makijażu permanentnego

Skorzystaj z ekskluzywnego zabiegu mikropigmentacji artystycznej i przekonaj się, jak bardzo makijaż permanentny ułatwi Ci życie. Pamiętaj, że piękny efekt zależy wyłącznie od umiejętności linergistki oraz jakości sprzętu, z jakiego korzysta specjalistka. Nie eksperymentuj ze swoim wyglądem. Wybierz renomowane atelier Madam Beauty.

umów się na zabieg

Blog & News

Aktualności

Więcej aktualności
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.